Javascript required
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ζαλγκιρισ Παναθηναικοσ / Τρίτο κρούσμα στον Ηρακλή και αναβολή των αγώνων με Λαύριο - Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη .

Ο παναθηναϊκός μέχρι το 5' κρατήθηκε στο ματς αλλά στη συνέχεια φάνηκε να παραδίδεται στις ορέξεις της ζαλγκίρις που έκλεισε την πρώτη περίοδο στο +13 . Μία ακόμη ήττα, την 8η συνολικά γνώρισε ο παναθηναϊκός στη φετινή euroleague. Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Ο παναθηναϊκός οπαπ κατάφερε να. Στο «τριφύλλι» οι τρεις σερί ήττες από βιλερμπάν (στο οακα), ερυθρό αστέρα (στο βελιγράδι) και την .

Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Ο θρύλος του Î
Ο παναθηναϊκός μέχρι το 5' κρατήθηκε στο ματς αλλά στη συνέχεια φάνηκε να παραδίδεται στις ορέξεις της ζαλγκίρις που έκλεισε την πρώτη περίοδο στο +13 . Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Μία ακόμη ήττα, την 8η συνολικά γνώρισε ο παναθηναϊκός στη φετινή euroleague. Ο παναθηναϊκός οπαπ κατάφερε να. Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη . Τέταρτη σερί ήττα για τον παναθηναϊκό, . Στο «τριφύλλι» οι τρεις σερί ήττες από βιλερμπάν (στο οακα), ερυθρό αστέρα (στο βελιγράδι) και την .

Μία ακόμη ήττα, την 8η συνολικά γνώρισε ο παναθηναϊκός στη φετινή euroleague. Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Ο παναθηναϊκός οπαπ κατάφερε να. Στο «τριφύλλι» οι τρεις σερί ήττες από βιλερμπάν (στο οακα), ερυθρό αστέρα (στο βελιγράδι) και την . Ο παναθηναϊκός μέχρι το 5' κρατήθηκε στο ματς αλλά στη συνέχεια φάνηκε να παραδίδεται στις ορέξεις της ζαλγκίρις που έκλεισε την πρώτη περίοδο στο +13 . Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη . Τέταρτη σερί ήττα για τον παναθηναϊκό, .

Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Μία ακόμη ήττα, την 8η συνολικά γνώρισε ο παναθηναϊκός στη φετινή euroleague. Στο «τριφύλλι» οι τρεις σερί ήττες από βιλερμπάν (στο οακα), ερυθρό αστέρα (στο βελιγράδι) και την . Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη . Τέταρτη σερί ήττα για τον παναθηναϊκό, .

Μία ακόμη ήττα, την 8η συνολικά γνώρισε ο παναθηναϊκός στη φετινή euroleague. Ο θρύλος του Î
Ο παναθηναϊκός οπαπ κατάφερε να. Μία ακόμη ήττα, την 8η συνολικά γνώρισε ο παναθηναϊκός στη φετινή euroleague. Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη . Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Στο «τριφύλλι» οι τρεις σερί ήττες από βιλερμπάν (στο οακα), ερυθρό αστέρα (στο βελιγράδι) και την . Τέταρτη σερί ήττα για τον παναθηναϊκό, . Ο παναθηναϊκός μέχρι το 5' κρατήθηκε στο ματς αλλά στη συνέχεια φάνηκε να παραδίδεται στις ορέξεις της ζαλγκίρις που έκλεισε την πρώτη περίοδο στο +13 .

Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη .

Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Στο «τριφύλλι» οι τρεις σερί ήττες από βιλερμπάν (στο οακα), ερυθρό αστέρα (στο βελιγράδι) και την . Τέταρτη σερί ήττα για τον παναθηναϊκό, . Ο παναθηναϊκός μέχρι το 5' κρατήθηκε στο ματς αλλά στη συνέχεια φάνηκε να παραδίδεται στις ορέξεις της ζαλγκίρις που έκλεισε την πρώτη περίοδο στο +13 . Ο παναθηναϊκός οπαπ κατάφερε να. Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη . Μία ακόμη ήττα, την 8η συνολικά γνώρισε ο παναθηναϊκός στη φετινή euroleague.

Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη . Μία ακόμη ήττα, την 8η συνολικά γνώρισε ο παναθηναϊκός στη φετινή euroleague. Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Τέταρτη σερί ήττα για τον παναθηναϊκό, . Ο παναθηναϊκός οπαπ κατάφερε να.

Στο «τριφύλλι» οι τρεις σερί ήττες από βιλερμπάν (στο οακα), ερυθρό αστέρα (στο βελιγράδι) και την . Euroleague: Τέλος το... σερί του ΠÎ'Ο, έχασε (80-74) από
Στο «τριφύλλι» οι τρεις σερί ήττες από βιλερμπάν (στο οακα), ερυθρό αστέρα (στο βελιγράδι) και την . Τέταρτη σερί ήττα για τον παναθηναϊκό, . Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Ο παναθηναϊκός οπαπ κατάφερε να. Μία ακόμη ήττα, την 8η συνολικά γνώρισε ο παναθηναϊκός στη φετινή euroleague. Ο παναθηναϊκός μέχρι το 5' κρατήθηκε στο ματς αλλά στη συνέχεια φάνηκε να παραδίδεται στις ορέξεις της ζαλγκίρις που έκλεισε την πρώτη περίοδο στο +13 . Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη .

Ο παναθηναϊκός μέχρι το 5' κρατήθηκε στο ματς αλλά στη συνέχεια φάνηκε να παραδίδεται στις ορέξεις της ζαλγκίρις που έκλεισε την πρώτη περίοδο στο +13 .

Στο «τριφύλλι» οι τρεις σερί ήττες από βιλερμπάν (στο οακα), ερυθρό αστέρα (στο βελιγράδι) και την . Ο παναθηναϊκός μέχρι το 5' κρατήθηκε στο ματς αλλά στη συνέχεια φάνηκε να παραδίδεται στις ορέξεις της ζαλγκίρις που έκλεισε την πρώτη περίοδο στο +13 . Τέταρτη σερί ήττα για τον παναθηναϊκό, . Μία ακόμη ήττα, την 8η συνολικά γνώρισε ο παναθηναϊκός στη φετινή euroleague. Ο παναθηναϊκός οπαπ κατάφερε να. Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη .

Ζαλγκιρισ Παναθηναικοσ / Τρίτο κρούσμα στον Ηρακλή και αναβολή των αγώνων με Λαύριο - Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη .. Με αυτό το αποτέλεσμα οι παίκτες του πρίφτη . Ο παναθηναϊκός δεν τα κατάφερε ούτε απέναντι στην τελευταία ζαλγκίρις κάουνας, η οποία πανηγύρισε την πρώτη της νίκη στην euroleague, . Ο παναθηναϊκός μέχρι το 5' κρατήθηκε στο ματς αλλά στη συνέχεια φάνηκε να παραδίδεται στις ορέξεις της ζαλγκίρις που έκλεισε την πρώτη περίοδο στο +13 . Στο «τριφύλλι» οι τρεις σερί ήττες από βιλερμπάν (στο οακα), ερυθρό αστέρα (στο βελιγράδι) και την . Τέταρτη σερί ήττα για τον παναθηναϊκό, .